جراحی لثه چیست و چگونه انجام می شود؟

می 23, 2019 توسط mohtasham0
cosmetic-gum-surgery.jpg

جراحی لثه چیست و چگونه انجام می شود؟

انواع مختلفی از جراحی های لثه وجود دارد که اگر شما بیماری لثه داشته باشید ممکن است دندانپزشک شما توصیه کند. شايع ترين علت بيماري لثه هنگامي است که باکتري هاي زيادي در دهان شما بوجود مي آيند و پلاک هاي اضافي ايجاد مي کنند و بدن شما قادر به مبارزه با عفونت نيست.

زمانی که توسط دندانپزشکی حرفه ای در معاینه کامل شما مشخص شود که شما نیاز به جراحی لثه دارید، توسط یک متخصص پریودنتال، پزشک متخصص در درمان بیماری لثه، انجام می شود.

در این روش، جراح شما لثه ها را باز می کند و باکتری ها را از بین می برد. پریودنتیست (متخصص دندان) بافت دندان را در برابر دندان های شما محافظت می کند، نه اینکه اجازه دهد که دوباره رشد کند.

جراحی

قبل از هر عمل جراحی، یک بی حس کننده موضعی برای خنثی کردن منطقه درمان، زده می شود . هم چنین متخصص جراح لثه قبل از عمل جراحی دندان هایتان را تمیز می کند.

در طول عمل جراحی

جراح به منظور دسترسی به بافت زیر لثه، لثه ها را شکاف می دهد، بافت آلوده در زیر و بین دندان ها برداشته می شود و سپس جراح با مقیاس دندان و ریشه سازی دندان ها به منظور حذف پلاک و باکتری های زیر خط دندان، کار خود را ادامه می دهد

بعد از جراحی

جراح با استفاده از بخیه ها، لثه ها را جایگزین می کند. بعد از چند روز برای کشیدن بخیه باید به دندانپزشک خود مراجعه کنید

درمانگاه دندانپزشکی آریانا از بهترین کلینیک دندانپزشکی اصفهان است که با بهره مندی از بهترین متخصصان دندانپزشکی ، سعی دارد تا بهترین خدمات را در زمینه سلامت دهان و دندان به بیماران خود ارائه دهد. هم چنین برای اطلاع از هزینه خدمات دندانپزشکی اصفهان می توانید با ما تماس بگیرید.

جراحی لثه
جراحی لثه

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


جدیدترین مقالات

آمار بازدید از سایت

  • 3
  • 99
  • 523
  • 2,366
  • 67,413
  • 148
  • 4,932

معرفی

کلینیک آریانا ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد..


اصفهان،سپاهان شهر -بلوار غدیر – فارابی 3- کوچه نوسود 2

info[at]clinicariana.com
تلفن: 36503671 - 36503702عضویت در کانال تلگرام به پیج اینستاگرام ما بپیوندید

Cropying Raynateb 2019