مزایا و اهمیت ایمپلنت دندانی

آگوست 15, 2019 توسط mohtasham0
close-up-woman-getting-dental-check-up_23-2147879260.jpg

از مزایا و اهمیت ایمپلنت دندانی این است که بهترین راه حل برای شبیه سازی ظاهر و عملکرد دندان های طبیعی است. ایمپلنت دندانی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته انجام می شود که به حفظ و تقویت ساختار استخوان ها ، فراهم آمدن توانایی جویدن غذای سالم و اطمینان از لبخند زدن به بیماران کمک می کند هم چنین با کمک به حفظ ساختار استخوان، از دندان های موجود محافظت می کنند.

هنگامی که یک دندان از بین رفت ، چندین چیز اتفاق می افتد که بلافاصله برای بیمار قابل توجه نیست اما می تواند بر سلامتی و ظاهر تأثیر منفی بگذارد. ریشه های دندان به نگه داشتن دندان کمک می کند، اما همچنین در حفظ سلامت در لثه های اطراف و حمایت از ساختارهای استخوانی بسیار مهم هستند. ریزش استخوان در ناحیه فک یکی از مشکلات قابل توجهی است که به طور طبیعی با از دست دادن دندان اتفاق می افتد. این ریزش استخوان می تواند یکپارچگی ریشه دندان های دیگر و ثبات دندان را به خطر بیاندازد به همین دلیل است که بیمارانی که پروتز می پوشند متوجه می شوند که با گذشت زمان جایگذاری و نگه داری دندان های مصنوعی آنها سخت تر و سخت تر می شود.

قرار دادن ایمپلنت دندان می تواند به رشد استخوان در ناحیه اطراف ایمپلنت کمک کند ، که نه تنها استخوان را تقویت می کند، بلکه می تواند ریزش استخوان در فک را کاهش دهد. این فرایند به عنوان استخوان ادغام شناخته می شود و از مزایای مهم قرار دادن ایمپلنت است زیرا می تواند به جلوگیری از ریزش استخوان در آینده کمک کند.

اگرچه داشتن یک لبخند زیبا و اعتماد به نفس ناشی از آن از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما دلایل بهداشتی مهمی نیز برای داشتن کاشت دندان وجود دارد. چه جایگزینی یک دندان یا چند دندان ، ایمپلنت یک راه حل مهم برای ترمیم و حفظ سلامت دندان است.

اگر به دنبال کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان هستید ما به شما کلینیک آریانا که از بهترین کلینیک دندانپزشکی اصفهان است را معرفی می کنیم. خدمات متنوع ارائه شده در این کلینیک به صورت شبانه روزی ارائه می شود، هم چنین برای اطلاع ار هزینه خدمات دندانپزشکی اصفهان با ما تماس بگیرید.

 

مزایا و اهمیت ایمپلنت دندانی
مزایا و اهمیت ایمپلنت دندانی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


جدیدترین مقالات

آمار بازدید از سایت

  • 9
  • 10
  • 221
  • 1,882
  • 82,796
  • 0
  • 5,972

معرفی

کلینیک آریانا ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد..


اصفهان،سپاهان شهر -بلوار غدیر – فارابی 3- کوچه نوسود 2

info[at]clinicariana.com
تلفن: 36503671 - 36503702عضویت در کانال تلگرام به پیج اینستاگرام ما بپیوندید

Cropying Raynateb 2019