مشکلات رایج دندانپزشکی

نوامبر 3, 2018 توسط mohtasham0
Common-Dental-Problems1.jpg
مشکلات رایج دندانپزشکی
لیستی از مشکلات رایج دندانپزشکی را که در مطلب قبل نام بردیم را در اینجا برای آشنایی بیشتر شما در دو قسمت توضیح خواهیم داد:
بوی بد دهان
هالیتوزیس که معمولا به عنوان بوی بد دهان شناخته می شود،این یک مشکل است که نفس یک فرد بوی ناخوشایند دارد. مشکلات تنفس بد ممکن است ناشی از تعدادی از چیزها مانند ذرات معلق در دهان، مواد غذایی خوراکی اخیر، خشکی دهان، کمبود بهداشت دهان، عفونت دهان و یا بیماری باشد. بهداشت دهان و دندان نیز بخش مهمی از جلوگیری از بوی بد دهان است. علاوه بر این، مسواک ها باید هر سه ماه یک بار تعویض شوند.
بیماری لثه
لثه ها بافت داخلی دهان است که به عنوان حمایت از دندان ها عمل می کند. هنگامی که به علت سموم تولید شده توسط پلاک آلوده می شوند، بیماری پریودنتال نامیده می شود که معمولا به عنوان بیماری لثه شناخته می شود. همچنین یکی از دلایل اصلی از دست رفتن دندان در بین بزرگسالان است. برخی مطالعات نشان داده اند که بین بیماری قلبی و بیماری پریودنتال ارتباط وجود دارد.
هر کس در معرض خطر بیماری لثه است، اما معمولا بعد از سن 30 سالگی رخ میدهد. سیگار کشیدن یکی از مهمترین عوامل خطر است. دیابت و خشکی نیز باعث افزایش خطر ابتلا به آن می شوند. پیشگیری در بیماری لثه مهم است، روش های صحیح مسواک زدن و نخ ریسی برای حذف پلاک و باکتری مهم هستند. بعد از هر وعده غذایی دندان ها باید تمیز شود و حداقل یک بار در روز باید نخ دندان بزنید تا بقایای پنهان و پلاک را از بین رود. افراد مبتلا به بیماری های خاصی مانند دیابت باید با دندانپزشک خود در مورد سلامتی و خطر بیماری لثه صحبت کنند.
ادامه ی مطالب مشکلات رایج دندانپزشکی را در مقاله ی بعدی توضح دادیم و توصیه ما به شما این است که دندانپزشک خود را به طور منظم، برای اطمینان از بهداشت دهان و دندان مناسب و قابلیت اطمینان مراجعه کنید. اگر به دنبال ب اگر مراقب باشید و دندانپزشک خود را به طور مرتب ببینید، می توانید از استثنای دندانپزشکی سالم برای زندگی لذت ببرید و ما به شما کلینیک آریانا بهترین دندانپزشکی عمومی اصفهان را معرفی می کنیم.هستید ما به شما درمانگاه دندانپزشکی آریانا را معرفی می کنیم.

مشکلات رایج دندانپزشکی
مشکلات رایج دندانپزشکی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آمار بازدید از سایت

  • 123
  • 106
  • 961
  • 2,953
  • 48,715
  • 47
  • 2,860

معرفی

کلینیک آریانا ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد..


اصفهان،سپاهان شهر -بلوار غدیر – فارابی 3- کوچه نوسود 2

info[at]clinicariana.com
تلفن: 36503671 - 36503702عضویت در کانال تلگرام به پیج اینستاگرام ما بپیوندید

Cropying Raynateb 2019