چرا ایمپلنت های دندانی ضرورت دارد؟

ژوئن 17, 2019 توسط mohtasham0
Dental-Implants-Pieces-Diagram-iStock_000077095183_Large-500px.jpg

چرا ایمپلنت های دندانی ضرورت دارد؟

ایمپلنت های دندانی زمانی لازم است که به هر دلیلی یک یا چند دندان بیمار از دست رفته است به همین دلیل لازم است در اولین فرصت نسبت به ایمپلنت های دندانی (جایگزینی دندان از دست رفته) اقدام شود.

اگر ایمپلنت جایگزین دندان های از دست رفته نشود، دندان های اطراف آن می توانند حرکت کنند. باعث وارد شدن نیروی اضافی به بافت های نگهدارنده دندان مقابل شود و می تواند فشار بیشتری را روی دندان ها و مفاصل فک داشته باشد که باعث می شود آن ها در معرض خطر بیشتر پوسیدگی دندان و بیماری لثه قرار گیرند.

درد نداشتن در دندان ها الزاما به معنی سالم بودن آن ها نیست. بنابراین لازم است هر6 ماه یک بار برای چکاپ دوره‌ای به دندانپزشک مراجعه کنید.

ایمپلنت های دندانی چیست؟

ایمپلنت های دندانی دندان های تیتانیوم یا سرامیک پیچیده ای است که در استخوان فک وجود دارند که برای تعویض تاج ها، پل ها و یا پروتزهای متحرک برای جایگزینی دندان های از دست رفته استفاده می شود. مدت زمان درمان بستگی به عوامل متعددی نظیر کیفیت استخوان فک و تعداد دندانهای مورد نیاز برای ایجاد ایمپلنت دارد

هدف از ایمپلنت دندانی چیست؟

هدف از کاشت دندان جایگزینی دندان های از دست رفته می باشد زیرا می توان آنها را برای پیوند دادن تاج یا پل ها که بطور محکم به استخوان فک متصل می شوند، بکار گرفته شود. همچنین می توان از پروتز های متحرک محکم برای جلوگیری از افتادن و جابجایی اطراف استفاده کرد.

کلینیک دندانپزشکی آریانا که بهترین کلینیک دندانپزشکی اصفهان و بهترین کلینیک زیبایی دندانپزشکی اصفهان است، با بهره مندی از بهترین متخصصان دندانپزشکی و با تیم خدماتی مجرب در کنار تجهیزات مدرن و به روز و با تکنولوژی های پیشرفته و تجهیزات دندانپزشکی مجهز شده، دندانپزشکان را قادر می سازد تا تشخیص و درمان دقیق، کامل و موثر را برای هر بیمار انجام دهند و بهترین خدمات را در زمینه سلامت دهان و دندان به مراجعین و بیماران خود ارائه دهد. و برای اطلاع از هزینه خدمات دندانپزشکی اصفهان با ما تماس بگیرید.

ایمپلنت های دندانی
ایمپلنت های دندانی

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


جدیدترین مقالات

آمار بازدید از سایت

  • 1
  • 99
  • 521
  • 2,364
  • 67,411
  • 56
  • 4,932

معرفی

کلینیک آریانا ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد..


اصفهان،سپاهان شهر -بلوار غدیر – فارابی 3- کوچه نوسود 2

info[at]clinicariana.com
تلفن: 36503671 - 36503702عضویت در کانال تلگرام به پیج اینستاگرام ما بپیوندید

Cropying Raynateb 2019