کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان

مارس 3, 2019 توسط mohtasham0
Beauty-Dental-Clinic.jpg

کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان

درمانگاه دندانپزشکی آریانا از بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان است که با بهره مندی از بهترین متخصصان دندانپزشکی، سعی دارد تا بهترین خدمات را در زمینه سلامت دهان و دندان به بیماران خود ارائه دهد.
در روابط روزانه، لبخند در ارتباط برقرار کردن با دیگران به ما کمک می کند و لبخند بهترین راه برای نشان دادن محبت، معاشرت با دیگران و کاهش استرس در لحظات دشوار می باشد.
نداشتن دندان می تواند یک نگرانی بزرگ در روابط اجتماعی افراد باشد هم چنین می تواند در جویدن مشکل ایجاد کرده و تعادل دهان را تغییر دهد، کمبود یک یا چند دندان نه تنها بر زیبایی شناسی، بلکه بر قابلیت های دهان نیز موثر است.
يكي از راه هاي زيبا ساختن لبخند بستن فضاهای بين دندان (دياستم) با مواد كامپوزيت يا همرنگ دندان است كه زيبايي لبخند را دو چندان می کند.
وقتى تغییرات رنگى یا آسیب هاى سطحى دندان خفیف باشد، می توان با استفاده از کامپوزیت این نقص ها را حذف و زیبایی دندان را به آن برگرداند.
یکی از مشکلات پروتز(مصنوعی) متحرک در افراد مسن، لقی و زخم و زدگی های مکرر به خصوص در فک پایین بیمار است.
با استفاده از تعداد محدودی ایمپلنت می توان تا حد زیادی این مشکل را رفع کرد و در افراد مسن که از لقی و زخم و زدگی دندان مصنوعی رنج می برند می توان با استفاده از ایمپلنت‌‌ و طرح های مختلف در هر دو فک بالا و پایین این مشکل بیماران را تا حدود زیادی درمان کرد، البته این درمان بستگی به استخوان فک بیمار و نیز شرایط سلامتی او نیز دارد.
اگر به دنبال کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان هستید ما به شما کلینیک آریانا که از بهترین کلینیک دندانپزشکی اصفهان است را معرفی می کنیم. خدمات متنوع ارائه شده در این کلینیک به صورت شبانه روزی ارائه می شود.

کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان
کلینیک دندانپزشکی زیبایی اصفهان

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


آمار بازدید از سایت

  • 117
  • 106
  • 955
  • 2,947
  • 48,709
  • 35
  • 2,859

معرفی

کلینیک آریانا ارئه دهنده بهترین خدمات دندانپزشکی زیبایی با استفاده از تجهیزات بروز دنیا می باشد..


اصفهان،سپاهان شهر -بلوار غدیر – فارابی 3- کوچه نوسود 2

info[at]clinicariana.com
تلفن: 36503671 - 36503702عضویت در کانال تلگرام به پیج اینستاگرام ما بپیوندید

Cropying Raynateb 2019